لیزر واژینال

واژینوپلاستی
واژینوپلاستی
جولای 16, 2017
کاشت مو
کاشت مو
جولای 16, 2017

لیزر واژینال یک روش درمانی بسیار موثر برای جوان سازی واژن است که مانند لیزر پوست توانسته است جایگاه خوبی به دست آورد . به این صورت که لیزر واژینال با تحریک تولید کلاژن باعث ترمیم طبیعی بافت داخلی واژن خواهد شد.

بیمار قبل از انجام لیزر واژینال توسط متخصص زنان معاینه شده و برای تشخیص عفونت واژن یا دهانه رحم از بیمار تست پاپ اسمیر گرفته می شود. در صورت وجود مشکل برای درمان آن، توسط پزشک آنتی‌بیوتیک تجویز می شود. بعد از این مراحل ، بیمار تحت لیزر درمانی قرار می گیرد. لیزر واژینال عملی سرپایی و بدون درد بوده و نیاز به بی حسی ندارد. به این صورت که پروب لیزر در کانال واژن قرار گرفته و لیزر تابیده می شود که باعث ایجاد گرما و لرزش خفیف خواهد شد. پس از مدت 10 دقیقه عمل لیزر به اتمام رسیده و پروب از واژن خارج می شود. لیزر واژینال باعث جمع شدن بافت و تحریک فیبروبلاست‌ها خواهد شد که این امر باعث تولید کلاژن می شود. به این صورت در طی یک ماه بازسازی بافت جدید دیواره واژن با ساختاری قوی‌تر و با میزان کلاژن و رطوبت بیشتر خواهیم داشت.

لیزر واژینال

مزایای لیزر جوانسازی واژینال

عمل لیزر واژینال دارای مزایای بسیار زیادی است که می توان به موارد بدون درد و غیرتهاجمی بودن آن ، مناسب بودن برای تمامی زنان در هر گروه سنی ، برطرف کردن التهاب واژن (قرمزی و سوزش واژن) ، پایداری نتیجه عمل به مدت طولانی ، کم خطر، ایمن و بدون هیچ‌گونه عارضه جانبی بودن آن ، انجام عمل در مدت زمانی کوتاه (10 دقیقه) ، روشن کردن لابیا و دستگاه تناسلی خارجی ، تنگ کردن کانال واژن ، بهبودی کامل بیماران تنها پس از یک دوره درمانی ، قابل استفاده برای بیماران خاص از جمله بیماران مبتلا به سرطان پستان و رفع چروک خوردگی واژن اشاره نمود.

مراقبت های بعد از لیزر واژینال

پس از انجام لیزر واژینال ممکن است که برای ساعاتی بیمار در ناحیه واژن خود احساس درد خفیفی داشته باشد که امری کاملا طبیعی می باشد و به زودی رفع خواهد شد. بهتر است که تا یک ماه بیمار کاهای سنگین مانند ورزش های سنگین انجام ندهد. بیمار نباید تا مدتی از دوش گرفتن با آب داغ و استفاده از جکوزی به مدت 72 ساعت استفاده نماید و باید برقراری رابطه جنسی تا سه ماه به تاخیر بیفتد. جهت داشتن نتیجه کاملا مطلوب از لیزر واژینال توصیه می شود که در تمام مراحل درمان بهداشت راکاملا رعایت نموده و جلسات ویزیت پزشک و داروهای تجویزی او را با نظم رعایت نماید.

با تشکر مدیریت سایت کیلینیک زیبایی سورنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *