کاشت مو

لیزر واژینال
لیزر واژینال
جولای 16, 2017
لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد چیست ؟
جولای 16, 2017

ریزش مو با افزایش سن آغاز می شود که در بسیاری از افراد منبعی ژنتیکی دارد که بعد از گذراندن دوران جوانی ریزش مو با یک الگوریتم مشخصی شروع به ریختن می کند. شاید پزشکان و متخصصان داروهای موضعی و یا شامپوهای مخصوصی را برای درمان تجویز کنند اما شاید بتوان ریزش موها را کنترل کرد اما اگر این امر ژنتیکی باشد نمی توان آن را متوقف کرد به همین دلیل با بیشتر شدن آمار کسانی که با این مشکل رو به رو هستند راه حلی به نام کاشت مو و یا پیوند مو توسط متخصصین در نظر گرفته شده است که می تواند مشکل طاسی را برطرف کند.

مشاوره پیش از کاشت مو

در ابتدا فرد به پزشک مربوطه مراجعه می کند و با معاینه های اولیه میزان بانک مو و کیفیت پوست سر و جنس موها بررسی می شود و پزشک می تواند تشخیص دهد که چه روشی برای فرد مناسب خواهد بود. با توجه به ویژگی های هر فرد شاید متخصص پیشنهاد روشی متفاوت را بدهد. برای کاشت مو روش هایی به نام FUT و FIT و ترکیبی از این دو وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

کاشت موکاشت مو به روش FUT

در روش FUT نواری از پوست و مو و در قسمت پشت سر بیمار برداشته می شود و پوست سر با کمی کشش به یکدیگر رسانده می شود و با بخیه های مخصوص بسته می شود و بعد از گذشت چند روز بخیه ها برداشته می شود. باریکه مو به گرافت های کوچک شامل یک تا سه تار مو تقسیم می شود و وارد سوراخ های ایجاد شده در قسمت طاسی می شود

کاشت مو به روش FIT
در این روش از ابزاری به نام پانچ استفاده می شود که به شکل دورانی وارد پوست سر شده و واحد های مو را یکی یکی خارج می کند این روش دستی و توسط متخصصین باید انجام بگیرد سپس فولیکول های مو با کیفیت بالا به داخل شکاف های کوچک ایجاد شده در سر وارد می شوند.
در نهایت شما باید دقت داشته باشید که مراقبت های بعد از کاشت مو را به درستی و با دقت انجام دهید تا نتیجه خوبی را از این عمل بگیرید.

سایر خدمات گروه پزشکان سورنا :

لابیاپلاستی
جراحی زیبایی واژن
سفید کردن واژن
درمان گشادی واژن
لیزر موهای زائد
کاشت مو
و…
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی سورنا

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت گروه پزشکان سورنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *